Babanapló

Babanapló

Karrier

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat

 Sebészeti ápoló

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába,

mátrix sebészeti osztályára keres munkatársakat

felnőtt szakápoló

munkakörbe.

Feladatok:

Elvárások:

Elvárt kompetenciák:

Előnyt jelent:

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Munkakezdés: Akár azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a bialko.zsuzsanna@robertkorhaz.hu e-mail-címre várjuk!

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába keres

Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat.

Feladatok:

Elvárások:

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkakezdés ideje: Azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a hr@robertkorhaz.hu e-mail-címre várjuk!